Hakkımızda

 • Satılık İlan

  67

 • Kiralık İlan

  126

 • Danışman

  5

 • Mutlu Müşteri

  177

Tarihçe

COŞKUNER İNŞAAT 2008 yılında kurulmuştur. Anadolu yakasında inşaat faaliyetlerini sürdürmektedir. Özellikle Sultanbeyli'de inşaat, kat karşılığı arsa, kiralık/satılık daire, ofis, dükkan, mağaza, işyeri ve depo gibi konularda faaliyet göstermekteyiz. Samandıra ve Tuzla Aydınlı bölgesinde de kat karşılığı arsa ve inşaat faaliyetlerimiz devam etmektedir.

KURUMSAL ÜYELİKLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ

Neden Biz?

Sultanbeyli 'nin 4 semt ve 15 mahallesi için geniş portföye sahibiz. Kısaca Sultanbeyli hakimiz. Sultanbeyli'de emlak sektöründe öncü olmaktan gurur duyuyoruz. Aradığınız gayrimenkul ne olursa olsun, sizlere çözüm üretmek için buradayız. Bizi tercih eden müşterilerimize her zaman daha iyi seçenekleri sunmak için çalışıyoruz. Bölgedeki tecrübesi ve yapmış olduğu referans işler ile tercih edilen firma olmaktaın gurur duymaktayız. Sultanbeyli ilçesinde satılık ya da kiralık olarak en çok aranan yatırımları sizler sunuoruz. Satılık/Kiralık daire seçenkleri için bizi arayınız. Kiralık/Satılık Ofis İşyeri Plaza, Satılık Ofis İşyeri Plaza ve Gayrimenkul Danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz. Lüks daireler, çatı dubleksler, 2+1 3+1 daireler, ters dubleksler ve müstakil bahçeli ev deçenekleri. Daha fazla için bizi arayın.

 • Profesyonel Ekip
 • Mutlu Müşteriler
 • Kat Karşılığı Arsa
 • Her Türlü Takas İmkanı
 • Dubleks Daire Seçenekleri
 • 100% Güvenilir
SULTANBEYLİ EMLAK İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Sultanbeyli'de gayrimenkul mü arıyorsunuz?

Satılık/Kiralık daire, dükkan ofis, arsa, cafe, restaurant, depo, mağaza gibi seçeneklerimizi sizlere sunuyoruz.

(Satılık / Kiralık) Daire

Sultanbeyli'de Satılık ya da Kiralık olarak aradığınız Büro&Ofis, Dükkan&Mağaza, Depo&Antrep, İş Yeri ve Plaza seçeneklerimiz için bizi arayınız.

(Satılık / Kiralık) Büro&Ofis, Dükkan&Mağaza, Depo&Antrepo, İşyeri, Plaza

Sultanbeyli'de Satılık ya da Kiralık olarak aradığınız Büro&Ofis, Dükkan&Mağaza, Depo&Antrep, İş Yeri ve Plaza seçeneklerimiz için bizi arayınız.

(Satılık / Kiralık) Arsa

Sultanbeyli Adil Mahallesi başta olmaı üzere Mehmet Akif, Mimar Sinan, Necip Fazıl ve Turgut Reis mahallerinde Satılık ve Kiralık Arsa için ya da kat karşılığı arsa için bizi arayabilirsiniz.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Sultanbeyli'de yapacağınzı ev/konut/arsa/işyeri yatırımları için bizi arayabilirsiniz. Sizlere en güncel ve kazançlı yatırım seçeneklerini sunacağız.Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.